| BUDOKAI a întrebat:

deci am un telefon Samsung wave s 8500, si pe el este logat un cont mai vezhi si nu stiu cum sa il inchid doarece cand vreo sa descarc o aplicatie din Samsung apps imi cera parola contului anterior si eu nu o stiu, deci cum as putea sa ies din contul acela? va rog ajutoooor!

1 răspuns:
| romaniaTEiubesc a răspuns:

Intra de pe un pc in Samsung apps si creeaza-ti acolo un nou cont.iti va cere o adresa de email pentru activare si un numar de telefon. apoi redeschizi aplicatia din telefon si va trebui sa-ti ceara noul cont.asta dupa ce ti-ai activat emailul primadata.incearca trebuie sa mearga.Sau incearca sa pui in telefon o alta cartela sim sa vezi daca se intampla acelasi lucru.bafta!