| Norocosul23 a întrebat:

Salut.Am o problema.Am un telefon Samsung Wave 723.Cand deschid youtubeul si deschid un video imi zice ca "A aparut o eroare la realizarea acestei operatii"
Va rog sa ma ajutati ca e destul de enervant.

Răspuns Câştigător
| alexandrualind a răspuns:

Are virusi telefonul tau si de aceea apare acel lucru.Sau poate videoclipul e prea mare sau poate e sters.

| Norocosul23 explică (pentru alexandrualind):

Iti multumesc!
Mi-am reparat mobilu
Mi-am bagat antivirus.
Iti multumesc extrem de mult

3 răspunsuri:
| Norocosul23 explică:

Nu cred ca are virusi deoarece nu are niciun joc pe el.Eu il folosesc doar pentru youtube la muzica dani mocanu sau altele.Si la toate videoclipurile.Ce sa fac?

| Xytb_Zaphraelo_1995 a răspuns:

Pai, esti sigur ca ai net? Poate ca telefonul tau nu suporta calitatea videoclipurilor, sau poate telefonul tau are o gramada de virusi big grin