| HAROBINE a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon si nu ma pot hotari intre iphone si Samsung. Ce parere aveti? Sau ce telefon imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
iPhone e mai mult de fite. Dar, pana la urma, este iPhone. laughing
Bine, acum serios, si eu am avut de ales intre iPhone si Samsung asa ca am ales iPhone, ca doar toti prietenii mei aveau, nu puteam sa raman pe langa.
Dar urmatorul meu telefon va fi Samsung Galaxy Note 3. Nu ma pune sa-ti si argumentez pentru ca nu ma pricep la telefoane, chiar daca le detin.
Pa!

2 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

Bosch

| nlko a răspuns:

Samsung.( intotdeauna va fi mai bun)