| blairelovesmusic a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy A04s? Este un telefon bun? As vrea sa il cumpar de ziua mea dar nu sunt inca sigura. Sau puteti sa imi recomandati un telefon pana in 500 de lei care sa fie bun.

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

E decent

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Trebuia sa pui un link... oricum la telefoanele ieftine Redmi sunt pe primul loc! Uite ti-am gasit eu unul la 600 de lei dar e prea bun la ceea ce ofera + baterie super buna rezistenta... Link:
https://altex.ro/......RDM13C1GR/