| Mihai11 a întrebat:

Hei TPU,ce reţea de telefonie credeţi că e mai accesibilă: Vodafone, Orange sau cosmote?
Cel mai convingător răspuns primeşte funda!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Cosmote,la cartela e cea mai avantajoasa retea, la abonament te fura. De pe cartela cosmote vorbesti cat vrei, fara sa te opresti. De un an de zile am o extraoptiune la 5 euro care contine:
-3000 minute/sms in retea
-3000minute in romtelecom
-150 minute/sms nationale si internationale
-internet nelimitat.
De Vodafone nu prea am ce spune fiindca nu am avut niciodata, dar de Orange pot spune ca ei nu au extraoptiuni variate, ori au in retea, ori in alte retele, dar niciodata nu a avut pentru ai impaca pe toti si sa-ti permita sa vorbesti cat vrei.

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Orange.
Ăăm nu știu... Orange young și mda.

| Silviu2131 a răspuns:

As fi zis Vodafone/Orange, dar nici una din ele nu are internet nelimitat.Cosmote are mai multe minute nationale, iar daca iti iei Cosmote Frog ai si internet nelimitat si multe minute in retea, cat si nationale.Eu zic ca Cosmote, majoritatea au Cosmote pentru ca e mai avantajoasa happy

| BMR a răspuns:

Buna happy folosesc serviciile Vodafone de cel putin 5 ani si sunt foarte multumita. Am o cartea pe care o reincarc lunar cu 30 de lei si beneficiez de 4500 de minute in retea, 120 de minute nationale si 75 de MB internet pe mobil. Avand in vedere ca majoritatea persoanelor sunt pe Vodafone cred ca poti sa iti iei o cartela in Vodafone! happy

| Sebastian1996 a răspuns:

Vodafone. multe extraoptiunu: 5.6.7.10. euro

| MadRaven a răspuns:

Bună!
Eu de când ma stiu sunt pe Orange.
E tare faza cu Orange young stii laughing
Numai bine!

| Andreeac33 a răspuns:

Depinde de reteaua in care sunt persoanele cu care vorbesti. Daca prinzi o oferta buna sunt okay toate 3 retelele.Depinde de ce cauti, sunt preturi acceptabile daca cauti cu rabdare si astepti un moment bun de oferte. Daca te incadrezi in Orange Young e super.