| Alyofficiall a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna retea de telefonie mobila? nu stiu ce sa aleg intre Vodafone, Orange, cosmote big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt bune, Orienteaza-te in ce retea sun rudele si amicii tai, ca sa poti suna in reteaua lor, beneficiezi de optiuni cu minute multe in retea. daca tu alegi o retea diferita de majoritatea amicilor si rudelor, ai mai putine minute nationale.

| weloveit a răspuns:

Eu zic sa te hotarasti intre cosmote si Vodafone. sunt diferite avantaje de exemplu la cartela frog (cosmote) ai internet nelimitat, minute nelimitate in frog si sms, 3000 sms cosmote, 3000 min cosmote si romtelecom 75 min /sms nationale si 75 min/sms internatinale cu 5 e. si la Vodafone e cam aceeiasi oferta doar cu 100 mg internet. oricum hotarastete intre astea doua. :*