| Juliaaaaa a întrebat:

Cu ce pret as putea vinde un Samsung Galaxy Note I pentru piese? Pt ca are touch-screen-ul spart, in rest nu are nimic stricat. Am dat 22 de mil. pe el. Am nevoie de un raspuns rapid! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| jumbobadboy a răspuns:

Eu iti recomand sa-l repari, daca ai dat 22de mil. pe el nu cred ca esti asa sgarcit sa-l repari, daca il dai la piese de schimb nu stiu daca iei 100euro pe toate.

4 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Pai bateria, placa de baza din el, poate mai scoti ceva din el dar nu prea mult

| elComandantee a răspuns:

Un touch-screen n-ar trebui să fie mai mult de 200 de lei.
Deci te fraiereşti singur dacă îl vinzi pe piese.
Mai bine îl repari.

| otylyaotty a răspuns:

Mai este in garantie?

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Ai vrea un Nokia c3 pentru el?