| patrik128 a întrebat:

Este pe eMAG un telefon Wink Share si ma intrebam daca este un telefon bun la banii aceia.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexbit90 a răspuns:

Salut,,, cred ca este un telefon bun, dar sa nu te astepti sa poti juca prea multe pe el, cu doar 1 GB ram si cei 8 GB intern se ocupa rapid.

L.E am observat ca majoritatea se plang de el ca se inchide din senin...

http://www.emag.ro/......DDJZMYBBM/ citeste aici review-uri.

Deci mai bine nu... parerea mea.

Multumesc!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Telefonul are specificații destul de bune, dar mai degrabă îți recomand Evolio S4 Cobalt.