| Boobeer123 a întrebat:

Hei Tpu...ma puteti ajuta cu ceva? Imi apare un microfon partea dreapta sus (fara sa folosesc aplicatia inregistrare sau altceva) cand telefonul e cu ecranul blocat si inainte de a glisa. Dupa ce glisez, dispare.va rog sa ma ajutati, chiar nu stiu ce e :/ multumesc!

1 răspuns:
| Mircea049202 a răspuns:

Intra in setările telefonului la Microfon, vezi cand e activ, daca nu la aplicații sa vezi care îți folosește microfonul in background și daca nu găsești intra la Privacy. PS: Nici nu ai specificat ce model ai. Oricum sper sa gasesti.;-8