| Sergiu_Alex_1994 a întrebat:

Salut,am un iphone 2g si am o problema legata de display.Nu-mi merge partea de jos a ecranului (cam 1 cm), dar atunci cand imi apare "slide to unlock" pot sa glisez. Daca ma puteti ajuta as fi recunoscator.Multumesc!

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Daca merge cand apare "slide to unlock" inseamna ca nu e o problema de hardware ci de software deci ar trebui o resoftare a telefonului dar iti recomand sa o faci la un service. (desi nu se merita)

| Sergiu_Alex_1994 explică (pentru valentino52):

Am facut deja acest lucru, am pus mai multe versiuni de iOS si tot nu merge!