| dmrtr a întrebat:

Heii all! big hug Am si eu o nelamurire, am un abonament la Orange ( cartela cu numar ) dar nu stiu cum sa imi activez numarul ce de sunat nu pot la nimic... netul imi merge pe cartela, pot suna decat la *100# dar mai departe nu gasesc unde sa dau sau cum pot face sa imi activez numarul happy... daca nu reusesc o sa ma duc la Orange maine dar m-am plictisit si mai su ploua laughing Multumesc, funda :*

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai un SIM PrePay, incearca sa faci un apel la numarul 222, iar daca ai un abonament, poti sa verifici SIM-ul in alt telefon mobil. Daca in ambele cazuri nu functioneaza, iti recomandam sa mergi intr-un magazin Orange pentru verificari.
O zi buna,
Orange Helpers