| flavyusR a întrebat:

Am cartela cu numar de Orange, dar nu sunt npe abonament s m-a sunat cineva cu numar necunoscut.Cum aflu numarul ce m-a sunat. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Numerele de pe care esti apelat cu restrictie de identitate nu pot fi identificate in reteaua Orange.
Orange Romania isi asuma obligativitatea pastrarii datelor cu caracter personal ale clientilor sai, neputand oferi informatii in acest sens.
Cu prietenie,
Orange helper

| mona a răspuns:

Pai nu ai cum sa afli, imi pare rau

| Alextrick a răspuns:

Poţi numai dacă te duci la poliţie! Altfel....nu pot cum ai putea sa afli numărul.

| rexxx a răspuns:

Poti sa dai si 1000 de funde da nr ala tot n-ai cum sa-l aflii

| jovy a răspuns:

Pai eu i-am sunat pe cei de la Orange si mi-au spus ca nu se poate sa aflu umarul