| crybaby220 a întrebat:

Heii! Am intrat acum cateva zile pe contul de Facebook a unei persoane si avea atasat sub biografie contul de Instagram. Nu era link sau ceva... era un fel de casuta in care era aparatul ala foto de la Instagram si numele (de Instagram) persoanei respective. Cum pot sa imi fac si eu asa?

6 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai si eu am asta. cand iti faci cont pe Instagram. trebuie sa te loghezi cu contul de Facebook

| crybaby220 explică (pentru octav005):

Sunt conectata deja...

| Diana2612 a răspuns:

Daca esti conectata pe Facebook pe calculator procedezi astfel:
-dai la "Despre"
- "Informatii generale si de contact""
-la link-uri sociale scrii numele contului tau de insta (de exemplu @nina25) si sa ai grija sa fie selectat "Instagram" langa link-ul social
-selectezi "salveaza modificarile" si gata!
Sper ca te-am ajutat!

| octav005 a răspuns (pentru crybaby220):

Inceraca ultima actualizare de Facebook

| crybaby220 explică (pentru octav005):

O am...

| octav005 a răspuns (pentru crybaby220):

Atunci nu pot sa te ajut mai mult