| BalonassDeSapun a întrebat:

Heii >:
Am o intrebare!
Daca vreau sa`mi instalez Pou pe telefon, nu merge. Adica imi zice "Aplicatia nu s-a putut indtsls in dispozitivul de stocare USB sau pe cardul SD ". De ce?
Adica am mai avut Pou instalat in telefon, dar mi-am resetat telefonul, iar acum nu mai merge.
Ce ar trebui sa-i fac?
Funditaa happy!

1 răspuns:
| coztel5437 a răspuns:

Vezi daca ai card-ul in telefon, daca il ai incearca sa-l repui in telefon sau dai mount, unele jocuri(sau chiar toate aplicatiile-tot-) necesita un card unde sa se instaleze, funda?