| IoanaaIoanaa a întrebat:

Heii :* Am telefonul HTC Desire 310 si am obervat de curand ca nu ma mai tine bateria. Telefonul nu il am de mult ci din noiembrie-decembrie si bateira nu ma tine mai mult de doua zile. Cine are vreo idee cum pot sa-mi refac bateira sau cum pot sa o mai,, salvez"...sau vreo aplicatie buna pentru problema asta si vreun motiv...pt carte mi se descarca. Funda!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat te tinea inainte? Probabil ca ai instalat multe aplicatii care duc la utilizarea mai mult decat normal, a bateriei.

| IoanaaIoanaa explică (pentru darrio2007):

Pai inainte sa instalez My Angela ma tinea 3 4 zile si intram si pe net si ma si jucam...Dar stiu ca mi-am instalat si Fruit Ninja tot atunci si m-a atentionat inainte ca are o dimensiunea foarte mare...na stiu ce sa spun dar tu ai acelasi telefon?

| AlexElektro1987 a răspuns:

Si ti se pare ca tine putin doua zile? Lasa-l asa ca nu are nimic telefonul. Bucura-te ca iti tine macar doua zile, la altii nu tine nici macar o zi.

| darrio2007 a răspuns (pentru IoanaaIoanaa):

Te tine bine avand in vedere ca ai atatea jocuri de marime mare.

| IoanaaIoanaa explică (pentru AlexElektro1987):

Da mi se pare putin deoarece inainte ma tinea 3 4 zile tongue

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru IoanaaIoanaa):

Este si din cauza ca s-a mai invechit telefonul. La inceput iti tinea mai mult pentru ca bateria era noua, dupa un timp bateria nu ca se strica sau nu mai functioneaza, dar asa merge ea la nivelul ei normal. Ianinte te tinea cate 3-4 zile pentru ca, cum am mai zis, era noua si nemaiumblat la ea.

Răspuns utilizator avertizat