| Allexxxxxxxxxx a întrebat:

Heii`! Am un Samsung Wavw Y si nu imi merge netu`! De ce?! ..Ma puteti ajuta, va rooog; o3 Dau funda

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

1. suni la relatii cu clientii in reteaua ta si le spui sa iti activeze serviciul de date pe mobil.
2.Se poate sa iti trimita setarile de internet prin sms, sau se poate sa nu le aiba pentru telefonul tau.
Daca nu le au, il poti configura manual, in functie de reteaua ta (daca nu le au imi dai un mesaj si te ajut)
3. opresti telefonul, il lasi asa 5-10 minute si il pornesti din nou.

1 răspuns:
| Allexxxxxxxxxx explică:

Wave*