| alinush17 a întrebat:

Heii care dintre Alcatel one toch 991 si Motorola razr? va rog si de ce?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce model de Motorola razr...
Sunt vreo 20 de modele!

Vezi o comparaţie la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4733&idPhone2=4273

Toate cele bune.

| gmxromania78 a răspuns:

Salut,

Motorola RAZR.
-Este mai performant
-Camera foto/video mai mare(8Mpx)
-Procesor Dual-Core
-Display SUPER-AMOLED
-Rezolutie mai mare
-Memorie interna 16GB
Deci de aceea iti propun Motorola RAZR.
P.S. - Altadata specifica si modelul, ca sunt mai multe.

Bafta.

| Raptorz a răspuns:

Cumpara un Samsung galaxy mini1sau 2sau Samsung galaxy s /2/3...

| Funny111 a răspuns:

Eu cred ca Motorola razr eeste mai bun deoarece are camera de 8MP, DISSuper AMOLED Advanced capacitive touchscreen, 16M colorsPLAYCAMERA Primary 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash, check quality
Features Touch-focus, geo-tagging, face detection, image stabilization
Video Yes, 1080p@30fps, check quality
Secondary Yes, 1.3 MP, etc.