| Xoniaa a întrebat:

Heii! Parerei despre Samsung Galaxy S duos?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Bunicel...
Vrei neaparat Samsung?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Naspa.E doar touch screen, prea sensibil, n-are taste, mananca bateria EXTREM DE REPEDE, etc.

| Innovation a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Y Duos,si este chiar foarte bun,merge sa descarci aplicatii si jocuri tari si spre uimirea mea, este chiar foarte rezistent, adica l-am scapat de o gramada de ori, chiar si pe ciment, si nu a patit nimic.Deci Galaxy S ar trebui sa fie asemanator, doar modelul diferit.Iti recomand Galaxy S cu incredere, pentru ca este un telefon rezistent, iar modelul este foarte frumos!

| perladunarii a răspuns:

Buna
iti las un link cu pareri de la mai multe persoane ce au telefonul si iti spun si parerea mea! Sunt multi care zic ca telefonul este slab, eu zic ca este un telefon foarte bun pentru cat e de scump, si chiar foarte bun pentru cate jocuri merg pe el si cat de bine se misca!
http://bit.ly/16W1hJu