| Madalin65744 a întrebat:

Heii TPU. Am un telefon (J7 2017) mai exact. Si intr-o seara m-am imbatat si l-am lovit de un stalp laughing si mi-a intrat butonul de blocare inauntru, am ajuns acasa, am tot scobit cu un cutit sa il scot, l-am stricat de tot. Am folosit telefonul fara buton vreo 2 luni. Acum,am intrat fara sa vreau in meniul boot... Si nu pot iesii= afara deloc,am tot facut combinatii de butoane, dar nimic. Se termina bateria, se stinge si cand il bag la incarcat intra direct in boot. As putea iesi cumva? La service nu vrea sa mi-l faca pentru ca e riscant sa il desfaca si unde am fost nu au vrut

1 răspuns:
| donmichael7 a răspuns:

Odata ce ai intrat in meniul boot din butoane, tot asa vei si putea iesi. Iti recomand sa vizitezi un service GSM pentru ati schimba butonul, eventual sa-ti repare si problema cu meniul.