| Anonimsilver a întrebat:

Hey! Am un telefon Allview A5 Smiley si s-a stricat butonul de blocare iar incarcatorul nu mai merge, incarcatorul nu e o problema, fac rost de altul dar decoamdat nu pot sa duc telefonul la service si nu stiu cum sa il deblochez. Daca primesc un mesaj sau ma suna cineva se deblocheaza singur dar nu pot sa pun lumea mereu sa imi dea un mesaj ca sa imi deblochez telefonul. Exista vreo metoda pentru a-mi debloca telefonul fara buton? Pe langa sa il bag la incarcat si sa il duc la service.

3 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Il mai ai in garantie? daca da du-l de unde l-ai luat.
ps.si eu am avit dar telefonul ala e varzqa, SLAB.
sfat. ia-ti un telefon putin mai bun(gen Huawei p8 lite, etc)

| Robi1444 a răspuns:

Nu ai nici o metoda. Deoarece telefonul tau nu e ceva nou sau ceva mai scump.

| Adfjjddhj a răspuns:

Nu poti face nimic, trebuie sa il duci neaparat la reparat.