| MayaDaya a întrebat:

Mi-am luat un telefon de la Orange- Nivo 7560U. Nu reusesc sa setez o melodie ca ton pentru primirea mesajelor scrise. Cine ma ajuta?

5 răspunsuri:
| Andi01 a răspuns:

Nu prea cunosc clar telefonul pe care il ai, dar la ultimul meu telefon, trebuia sa intru la profiluri ca sa pot edita tonul de apel sau de mesaje. Incearca, poate e la fel. Intri la profiluri, si langa "Normal" trebuie sa iti arate ceva, pe care daca dai click te lasa sa il editezi. Si de acolo te descurci. big grin Bafta.

| laur_6869 a răspuns:

Nu poti selecta o melodie din playlistul tau. Poti selecta melodii decat din : Meniu/Setari/Sunet/Sonerie notificari si de acolo poti alege ce doresti tu! happy

| MayaDaya explică (pentru laur_6869):

Exista in Meniu- Setari/ Sunet. dar nu exista sonerie notificari

| brotherbod a răspuns:

Cat il tine bateria ca vreau sa imi iau si eu si asta e in trebarea mea a si in legataura cu tonu de mesaj du-te la oringi ca iti zice daca merge sau nu

| MayaDaya explică (pentru brotherbod):

Bateria tine 2zile jumate chiar daca il butonezi sau nu