| Maddox_Slavic_1992 a întrebat:

Hello TPU! Am un Nokia Lumia 520 si de vreo citeva zile PC-ul nu-l mai detecteaza ca sa pot pune fisierele pe telefon.Inainte il detecta, acum nu...am schimbat si cablul USB si tot nu merge.Imi puteti spune care este cauza si solutia?happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu.Nu cablul e de vina ci e o oerpare sau defectiune la windows. Daca ai un cd cu windows, baga-l in unitate si cand ruleaza dai clcik pe repair.

| th3on3 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou driver-ul pentru telefon.

| Maddox_Slavic_1992 explică (pentru th3on3):

Trebuia sa dezinstalez pe cel vechi dar imi apare o eroare ceva

| th3on3 a răspuns (pentru Maddox_Slavic_1992):

Ce eroare?

| Maddox_Slavic_1992 explică (pentru th3on3):

File:///D:/poze/Wallpapers/Audi/Alde%20Noi/windows%20phone%20uninstall%20error.JPG si file:///C:/Users/Madaox/Desktop/Captur%C4%83.JPG

| th3on3 a răspuns (pentru Maddox_Slavic_1992):

Ai incercat sa-l instalezi din nou? Nu reusesc sa-mi dau seama la ce anume se refera eroare. E vorba despre niste JPG-uri, dar nu inteleg ce legatura au cu driver-ul.

| Maddox_Slavic_1992 explică (pentru th3on3):

Erau poze cu erroarea.Am incercat dar spune ca trebuie sa-l deinstalez pe cel vechi. Unde iti pot lasa pozele cu eroarea?

| Maddox_Slavic_1992 explică (pentru th3on3):

Am dezinstalt vchiul driver si l-am instalat din nou, fara niciun efect.Aceiasi problema.Nu imi detecteaza telefonul. Poate exista niste setari din telefon care nu permite conectarea?

| Maddox_Slavic_1992 explică:

Am instalat din nou driverul dupa ce l-am dezinstalat pe cel vechi si nimic. Poate exista niste setari in telefon care nu permit conectare?