| george19223 a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 dar nu stiu unde sunt fisierele care le downloadezi de pe net, mai bine spus un prieten imi pune un curs pe facebook eu il downloadez.dar dupa nu stiu unde este am cautat folder cu folder si nu am gasit, ma puteti ajuta va rog frumos

2 răspunsuri:
| SweetChild1 a răspuns:

Nu se salvează într-un folder. După ce ai downloadat, de exemplu vrei să scrii un mesaj, iar peste tastatura telefonului îți apare niste foi într-un cerc. Apesi pe el si iti apare tot ce ai copiat. Eu salvez asa unele pagini si le pun pe OneNote. Daca nu ai inteles iti mai explic.

| george19223 explică (pentru SweetChild1):

Cam complicat. vreau sa downloadez ceva in telefon niste fisiere ..cursuri ..ca am nevoie maine! ..si de aia!