| DoarEu291 a întrebat:

Help! Am un Samsung C3222 ce cred ca s-a stricat.Nu se mai aprinde deloc! De obicei se aprindea led-ul de la touchpad! Ce sa-i fac? Trebuie resoftat? Cum se resofteaza daca nu se aprinde? Trebuie schimbata bateria? E "mort"? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu se știe ce poate să aibă, de aceea trebuie să-l duci la un service. Nu te lua după nu știu ce site-uri și alte metode, că s-ar putea să-l strici de tot. Deci du-l la un specialist.

1 răspuns:
| DrTerrible a răspuns:

Du-te repejor la un sevice de telefoane si iti spune exact iti schimba si bateria pe loc sa vada daca aia e problema si in caz ca e bateria te costa in jur de 50 de lei. Daca trebuie resoftat cam in jur de 80-100 lei.