| anonim_4396 a întrebat:

Help me, știe careva o aplicație ceva sa nu mai îmi apara reclame pe telefon în timp ce ma joc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Jocurile gratuite vin cu reclame atasate, pentru ca sunt platite tocmai de companiile acelea care isi fac reclamele, si nu poti sa le instalezi fara ele.
La anii tai, inca te mai joci cu joculete pe telefon, precum copii mici?

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei0003 a răspuns:

Dacă jocul este offline (nu cred că îți apar reclame în multe jocuri multiplayer), pornești modul avion.