| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Am o cartela de Orange de 5€ credit de pe care vreau sa imi transfer pe numarul mei cei 5€ credit. Doar ca am inteles ca poti transfera doar de la 1 la 3 €, deci nu stiti daca pot sa transfer de doua ori?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In situatia in care in ultimele 12 luni s-a consumat suma de 5 EURO, poti transfera intre 1 si 3 EURO prin Transfer credit. Indiferent de valoarea specificata mai sus, nu poti depasi 3 transferuri in 30 de zile, iar detalii utile regasesti aici http://www.orange.ro/prepay/transfer-ro.html
O zi buna,
Orange Helper

| MadaPitbull a răspuns:

Merge! happy