| IIxGriimZz a întrebat:

Hey am o problema e prima oare cand umblu cu un iPhone rolling on the floor si nu stiu cum sa pun muzica, imagini, etc Am incercat si cu un program iTunes dar nimic eu vreau sa pun imaginile si muzica prin cablul de la USB

cand l-am conectat si am instalat si iTunes-ul PC-ul a cerus o Reztabilirea a Soft-ului i-am dat da si l-a facut dupa care am instalat altceva si i-am facut un UPDATE pentru ca speram ca asa va merge dar nu a mers laughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Alextrick a răspuns:

Pai..nici eu nu is expert dar..am facut asa in legatura cu muzica.
Am downloadat iTunes Pentru PC.
Am conectat iPhone-ul la PC...mi s-a instalat driverul etc.
Acolo la listele de redare la iTunes trebuie sa iti apara iPhone si ce marca ai.
Acolo in iTunes trebuie sa ai melodiile stii tu..care vrei sa le bagi pe iPhone..si le selectezi pe toate si jos trebuie sa iti apara o chestie...dai pe ea si acolo in iPhone ti se va baga muzica.
Iar..cu pozele eu le incarcam pe Fb si dupa le descarcam pe telefon laughingDe pe Facebook laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca cu iTunes, e singura posibilitate pe care te poti baza la orice moment. O mica intrebare, e nou iPhone-ul?

| Petrica44 a răspuns:

Http://itunes.apple.com/ro/app/supershare/id427543706?mt=8&ign-mpt=uo%3D4
Asta este programul pe care-l cauti...este gratuit.

| IIxGriimZz explică (pentru anonim_4396):

Da e nou