| girl2009 a întrebat:

Hey! Am o problemă la apeluri. Când sun pe cineva, de exemplu pe mami, ce ar trebui să audă ea, aud eu. Adică, vocea mea nu se aude în telefonul ei, ci în al meu. Așa e la toate convorbirile. Dacă vă ajută, am un Samsung J3 2017. Vă rog ajutați-mă!

3 răspunsuri:
| girl2009 explică:

Și încă ceva. Zornăie după fiecare cuvânt spus.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defect difuzorul telefonului trebuie schimbat, mergi la un centru reparatii accesorii telefoane, daca locuiesti in Bucuresti, gasesti in pasajul Bucur Obor reparatii decodari resoftari telefoane, mergi cu telefonul la ei si il vor repara, sa ai la tine 150 lei ca s au scumpit piesele si mina de lucru.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acolo in pasajul bucur obor o sa ti l repare in două sau 3 ore.