| Anonimii28372727282 a întrebat:

Am un Samsung J3 2017. L-am scapat azi din mana si acum are ecranul negru complet dar nu este absolut deloc fisurat. Dacă primește apeluri pot se aude sunând si pot raspunde "pe ghicite" apăsând pe ecran. Ce piesa ar trebui sa schimb?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Aceeasi problema a avut si o cunostinta numai ca ea avea j5, nu mai stiu ce i-a spus de la service ca trebuie schimbat insa tin minte ca reparatiile telefonului ajungeau la 300 lei.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Cred că trebuie înlocuit display-ul, care te va ajunge undeva la 400-450 de lei.