| ilovecandy a întrebat:

Hey! Recent (adica acum o saptamana) mi-am luat un Samsung galaxy s3 si azi am scapat telefonul.Bineinteles ca mi s-a spart ecranul si as vrea sa stiu cat m-ar costa sa il schimb. Am auzit ca ar putea ajunge si pana in 850 lei, dar am auzit si de preturi rezonabile gen 200 lei. Oh, si mai este si in garantie. Voi puteti sa-mi ziceti daca garantia acopera asta, sau trebuie sa platesc?
P.S.: Daca trebuie sa il platesc, cam cat ar trebui? (stau in Bucuresti.)

Răspuns Câştigător
| DANI_1590 a răspuns:

300-400 lei si daca e in garantie suna si spune-le sa il duca le ei la service, o fi mai scump dar nu cred ca ai vrea sa ai probleme cu el. Daca nu vrei la ei la service du-te la cel gsm de pe mosilor, acolo am reparat un galaxy tab un ipod touch si un galaxy s cu aceeas problema si au mers foarte bine.A durat o zi reparatia la fiecare.