| Adda1410 a întrebat:

Hey! Tocmai mi-am facut update-ul de IOS la iphone-ul meu 4s si imediat dupa instalare s-a blocat. Am incercat sa-l restartez dar nu merge. Ramane blocat. Idei?

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Incearca sa tii apasat butonul home si butonul de pornit oprit apasate pana se inchide fortat apoi porneste-l din nou

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca ai updatat la ios una din versiunile 8, l-ai pus pe butuci. e update binevenit pentru versiunile de iphone 5s si 6.

| AlexandruBogdy a răspuns:

Încearcă să îi piu alta versiune mai veche daca ai facut restaurarea cu redsn0w incerca alta versiune de redsn0w.