| VanillaCh0c0 a întrebat:

Acum cateva zile mi s-a stricat telefonul,norocul meu ca e in garantie,este vorba de un Samsung galaxy ace.Dat prin fan curier catre Bucuresti, acesta a venit dupa cateva zile total diferit. Avea un soft nou, ce contine holy quran si prayer time ce imi consuma destula memorie.Nu stiu ce sa zic, am incercat sa il rezolv punandu-mi go launcher ex insa acele programe au ramas in telefon si imi mananca memoria.Ce as putea face? Deja nu mai am memorie.Mentionez ca am si card de memorie si mi-am sters aprox. totul din telefon happy

2 răspunsuri:
| mirunamarcela a răspuns:

Buna cel mai bine ar trebui sa îi suni pe cei care leai trimis telefonul si Pe viitor sa verifici optiunile, navigarea pe internet etc si daca vei primi un alt raspuns decat cel al meu sa stii ca asa nu iti vei revedea niciodata telefonul asa cum era :* te pup si Craciun fericit! funda?

| emilitalia a răspuns:

Iei legatura cu cei care acorda garantia si le zici despre ce este vorba. Daca nu raspund afirmativ la "plangerea" ta le faci reclamatie chiar si la protectia consumatorului.