| MaraWh333 a întrebat:

Hey,TPU! Am un iphone 4S pe care nu il mai folosisem de mult si astazi cand am vrut sa pun o cartela in el, pur si simplu am uitat de suport si am bagat cartela in telefon fara suportul acela. Acum cartela e blocata inauntru. As putea sa o scot fara sa ma duc la service?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu ii poti scoate decat daca desfaci telefonul (are piulite acolo de unde se incarca telefonul, intre locul unde bagi cablu sa il incarci). Dar te risti asa, doar daca pui pe cineva priceput sa faca acest lucru.