| KingTheKing a întrebat:

Are cineva idee de ce bateria de la telefon (iphone 5) mi se incarca greu? acum 2 saptamani am rupt firul de la incarcator si am folosit un alt cablu tot original de iphone 5 si acum l am lipit pe al meu si in primele zile a mers bine apoi dupa doua zile a inceput sa faca figuri! uneori cand are 10% bateria cand il bag sare la 40% sau cv de genul si bateria este noua cumparata in septembrie!

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Da, este prea mare incarcadorul si da eroare la telefon, cauta-i unu original daca vrei sa iti mai mearga, sau bateria este gata, dar prima varianta am avut-o si eu. Succes!

| KingTheKing explică (pentru Diavolcata):

Eu il incarc cu unul de iPad! Crezi ca daca il incarc cu al lui oare merge?