| MissPinkPurple a întrebat:

care telefon mobil credeti ca este cel mai accesibil,folositor,rezistent, si merita cumparat?

8 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

Eu am un Samsung GT-I5500. E micut, il am de vreo 3-4 ani si sunt super multumit de el. Ma pot conecta la internet prin Wi-Fi, pot face poze, pot stoca multa muzica...
Si despre rezistenta vreau sa spun ca mi-a cazut de minim 10 ori din mana/buzunar pe ciment sau alte suprafete, odata chiar mi-a cazut din pom, insa in afara de mici zgarieturi nu are nimic. Il recomand.

| DenisIonut01 a răspuns:

Samsung galaxy cover ar fi ok si ca pret si ca si calitate.

| ionuttt11 a răspuns:

Buna.depinde foarte mult de ce fel de telefon iti place eu am un cosmote smart sahare si sant mai mult decat multumit de el.Bafta!

| ChimieIsLove a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3 mini si sunt foarte multumita de el! Acum despre rezistenta e mai greu dar husele bumper ajuta mult...Deasemenea si iphonurile sunt foarte bune desi nu iti recomand sa iti iei acum fiindca imediat apare iphone 5s, a aparut iphone 5c. Insa despre samsunguri nu iti recomand Samsung 4 pentru ca nu are mai nimic mai mult fata de s3 doar atat ca e mai mare si ca are un pic procesorul mai bun! SPER CA TE-AM AJUTAT!

| greyhound a răspuns:

Nokia 1600

| thegatekeeper a răspuns:

Dintre cele pe care le-am avut pana acum ar fi Nokia 1110, Nokia 5130 Xpress Music si Samsung Galaxy Young. Depinde ce tip de telefon preferi, dar in general, cele din "generatiile vechi" sunt mai rezistente fata de cele noi.

| MissPinkPurple explică:

Vreau un telefon cu touchscreen si din cele noi preferabil Samsung sau iphone

| MissPinkPurple explică:

Si Nokia