| ღdeeღ a întrebat:

Care sunt beneficiile atunci cand ai un Iphone, in loc de un telefon mobil mai ieftin? Merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| alexutza071 a răspuns:

Buna! pai dupa parerea mea iphone este un telefon ca si toate celelalte, doar ca este foarte scump si mult mai performant ce-i drept. dar daca vrei sa iti cumperi un telefon eu cred ca r trebui sa iti iei unul mai ieftin pentru ca pana la urma tot telefon este. daca iti permiti sa-ti iei un iphone atunci sigur, ai putea sa til cumperi, dar daca doar este o "dorinta" de a ta de ati cumpara iphone...eu zic sa te mai gandesti. sper ca ti-am fost de folos.

3 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Daca te dau banii afara din casa atunci poti cumpara un iphone, iinsa retine ca sunt pe piata la jumatate din valoarea unui iphone..telefoane foarte foarte bune.Iti recomand Samsung din gama galaxy. S sau S+Numai bine.

| mixxjim a răspuns:

Nu merita. bateria nu te tine mult, o sa ai destul de mult de furca cu el pentru ca are programe complicate instalate pe el care se blocheaza cand ti-e lumea mai draga, multa bataie de cap pentru care platesti si o galagie mare de bani. deci nu!

| mat31new a răspuns:

Daca nu ai afaceri nu merita sa iti iei un telefon scump.