| cezcez a întrebat:

ce sa aleg intre un telefon HTC desire 610 si un iphone 5? spuneti-mi si motivul!

3 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Salut1 Alege HTC-ul, motivul e simplu si anume: Sistemul de operare. Android este mult mai bun si fata de platforma ios, sunt mai multe aplicatii folositoare si jocuri daca vrei pe HTC decat pe iphone, si htcul are un plus de performanta! Noroc!winking

| NoxuuDoeiian a răspuns:

Pai eu ți-aș sugera un iPhone 5 e mult mai bun pentru ca e facut din materiale bune, nu se blochează, Primești update-URI mereu, nu da Crash-uri etc. Eu unul nu as mai merge pe telefoane android pentru sa dupa un timp se blochează iar iPhone nu se ca bloca nici dupa un an de folosire. PS: eu am iPhone 5 sunt foarte mulțumit nu s a blocat niciodată, face poze foarte bune.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de memoria acelui iPhone 5...

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 5 (64GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!