| AlexTrUK a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Nokia e7 si HTC Desire HD? De ce? Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| hypentakill a răspuns:

Nu ti-as recomanda nici unul dar daca ar fi sa aleg as alege HTC Desire HD, comparand doar specificatiile celor doua.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, niciunul. Nokia e7 e slab, invechit, iar desire Hd e foarte fragil, se strica, zgarie foarte repede.

| adisuk18 a răspuns:

Nokiawinking pentru ca Nokia e si va ramane Nokiawinking

| Alex_Agape_1996 a răspuns:

HTC desire hd, Nokia nu mai este cum a fost odata, in 2009 sau 2010 HTC-ul era pe locul 3 dupa iphone 4 si galaxy s1