| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un telefon Samsung Galaxy Chat, dar aș dori niște păreri de la persoanele care il au.Merita banii?
Multumesc anticipat
fundita

1 răspuns:
| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Este un telefon bun dacă îţi doreşti unul şi cu touch screen, şi cu tastatură qwerty. Însă nu ţi-l recomand dacă eşti pasionat de fotografie, are o cameră de doar 2 megapixeli. Smartphone-ul are ecran de 3" cu rezolutie 240x320 pixeli, procesor single-core de 850 MHz si 4 GB de memorie interna, iar sistemul de operare este Android 4.0 ICS.
Este destul de bun în comparaţie cu alte telefoane.