| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au avut / au Samsung Galaxy Nexus. [I9250 ]
As dori sa achizitionez un telefon Samsung Galaxy Nexus. dar as dori si cateva pareri despre aceat smartphone.

Multumesc anticipat!;**.

Răspuns Câştigător
| Tops a răspuns:

Ia-l la banii astia este destul de bun... asta daca iti place sa vezi filme sa folosesti FB sau pentru alte chestii interesante camera de 5 mp isi face treaba ok, este un telefon bun ce nu exceleaza pe partea multimedia foarte bine, daca vrei sa-l iei pentru internet, aplicatii si bla bla bla iar din cand in cand sa faci o poza big grin este o buna alegere, are ecran de 4, 5" deci mai mare decat SGS2... Intr-un top de la Zon@IT era pe locul 2 dupa Iphone 4s asa ca merita.