| GabitzuHr98 a întrebat:

In Februarie imi expira abonamentul la Orange si vreau să-mi iau un Samsung galaxy s6 edge si vreau să știu ce reducere voi avea sau cum se calculează prețul.
Cei care și-au luat telefoane la prelungirea abonamentului sa-mi spuna la ce preț l-au cumpărat si care era prețul inițial.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca la fiecare in parte e alta situatie in functie de abonament, de telefon, de punctele primite. Totusi Orange are ditai site ul unde gasesti orice informatie vrei, doar sa o cauti

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam situatia ne poti trimite numarul de telefon al abonamentului prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper