| Alin10C a întrebat:

Știe cineva care ar fi cea mai convenabila oferta de a-mi lua un telefon? Adică eu am cartela Orange acum și nu știu dacă mă postez in alta rețea sau îmi fac abonament? In principiu as vrea sa rămân tot pe cartela. Am banii pentru telefon, dar vreau sa știu dacă exista ceva reduceri. Vreau sa-mi iau un iPhone 11.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu dacă te postezi, ci daca te portezi in altă rețea.Sau te postezi in față la Vodafone pe scaunlaughing

| darrio2007 a răspuns:

Greu de inteles ce anume vrei. Intra pe site-ul de la Orange si vezi ce oferte au. Nu-mi plac iPhone-urile.

| alexalx1234 a răspuns:

Daca ai banii pentru telefon mai bine il iei la liber din magazine gen eMag, Altex, Flanco sau Domo.

| Wr3nch a răspuns:

Nu exista asa ceva, doar momeli pentru cei care pun botul. In cel mai bun caz te combina cu rate si un abonament scump pe minim 2 ani, si in final poti ajunge sa dai lejer mai mult fata de pretul la liber.