| AdrianPop23 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon de la Orange la abonament (un iPhone) si as vrea sa stiu daca la ei telefoanele sunt codate pe Orange. Asa am auzit..inca nu m-am interesat dar tind sa cred ca nu este asa. Stie cineva sa imi spuna sigur?! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da sunt codate.

| valentino52 a răspuns:

Telefoanele de la Orange si Vodafone sunt codate, la Cosmote nu sunt codate.

| GumiţăDeCăpşuni a răspuns:

In primul rand, ia-ti iPhone de la Vodafone.La Vodafone nu e nimic codat si poate e chiar mai ieftin decat la Orange.

Răspuns utilizator avertizat
| GumiţăDeCăpşuni a răspuns (pentru adrianboss2011):

Am postat o intrebare despre iPhone. Plsss uita-te la ea si daca poti, raspunde-mi puppy dog eyes Te looog