| Ema12324 a întrebat:

uite care e treaba mi s-a furat telefonul. Un orangi zali nu ii cine stie ce dar il vreau inapoi adica am imei-ul si alte date despre telefon. Am auzit de la cineva ca as putea sa il gasesc daca am niste coduri anume. Daca nu pot macar sa il blochez de la producator ca sa nu umble nici el pe telefon? da nici asta nu stu laughing)ajutor lume

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul e pe abinament si tipul ala mai foloseste sim-ul de abonament, poti face cont pe orange.ro cu numele si numarul tau de telefon.Acolo ai optiunea de a bloca sim-ul dar nu si telefonul.Nu nu mai poti recupera telefonul daca e dus la dracu in praznic.