| Senyorul a întrebat:

vreau sa imi cumpar telefonul HTC wildfire s. Ce parere aveti? E un telefon bun? Sunt aplicatii si jocuri pentru acest telefon? Vreau sa il iau de pe cel.ro... Oare e original pe acel site? Funda

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E foarte bun telefonul, merită toți banii. Da sunt și aplicații și jocuri tot ce vrei găsești și pe net și pe el.
Mai bine ai lua după telefonultău.eu sunt și mai ieftine și originale.

| Senyorul explică:

Am gasit pe cel.ro la 529 lei si pe telefonultau.eu e 600 lei. In ce tara sunt facute aceste telefoane?