| IuhasRazvan a întrebat:

Vreau sa ma joc pokemon go cu hack gps. Am incercat o multime de videoclipuri de pe internet. Doar ca nici unul nu.mi merge. Am incercat
. Doar ca mie la developer options nu.mi apare sa selectez o locatie falsa doar pot activa locatiile false. Am Samsung galaxy j5. Nu stiu ce sa fac. Cand intru pe joc ii zice failed to detect location. Dc? Cine ma ajuta sa fac acest hack gps ii dau funda. help!

3 răspunsuri:
| IuhasRazvan explică:

Nu stiu cum descarg asta.

| Radu_Stefan_1989 a răspuns:

Salut. am incercat si eu multe hack-uri dar nici unul nu a mers. unul singur imi merge dar este pentru pokecoins-uri. oricum te ajuta mult si ele. il poti descarca de aici. http://downloadsafe.org/file/0589A85 chiar merge. succes

| Iordache_Ana_1992 a răspuns:

E super si singurul care merge. apesi simplu pe download si faci ce spune acolo. dupa care il instalezi si selectezi daca ai Android sau ios