| Madalina84 a întrebat:

Heya:] Ce telefon e mai bun IPhone4 sau Samsung S3? (nu ma pricep deloc la telefoane :]]]]] Dau fundita:* ^.^

12 răspunsuri:
| FreshMint a răspuns:

S3 e cel mai bun telefon dupa S4, Parerea mea, nu stiu daca am dreptate dar na, si iphone 4 are multe buguri. S3 are procesor exynos quad core de 1.4 sau 1.6 ghz, nu stiu exact, in timp ce procesorul iphonului e sub procesorul lui s3. S3 are ecran mai mare de 4.8 in timp ce iphone 4 are ecran de 3.5 inchi. S3 e de 100 de ori mai bun si mai complex. Uite-te la comparatii si review-uri pe net sa vezi diferenta.

| IulianDn a răspuns:

S3, clar.

| MadalinMarian a răspuns:

Eu am S3 si sunt foarte multumit de el.Si e mult mai bun ca iPhone 4

| ciocio1993 a răspuns:

S3

| Sebastian98qw9 a răspuns:

Eu zic S3, avand in vedere pretul mult mai accesibil, si este chiar un telefon foarte bun.

| iul000 a răspuns:

Http://www.emag.ro/compare/93 clar Samsung funda

| Láríìśàá a răspuns:

IPhone ^^.

| Nicu47 a răspuns:

Salut,telefonul iIPhone4 este facut mai mult pentru frumusetea lui si fiabilitatea sa si Samsung galaxy s3 este facut mai mult pentru aplicati, continuturi multimedia etc acum este alegerea ta care din ele este pe placul tau.
Parerea mea este ca ambele telefone sunt bune si isi fac bine treaba.

| blackangel1618 a răspuns:

S3 parerea mea

| Razvan03Andrei a răspuns:

Nu prea poti compara Apple cu Samsung, mai ales aceste doua modele.dar dupa parerea mea S3winking crede-ma, de iOS o sa te plictisesti daca e.

Răspuns utilizator avertizat
| cosminasss a răspuns:

Iphone 5 ftw! happy