| HakkunaMatatta a întrebat:

Heyy TPU :* imi poate explica si mie cineva ce e cu "S Voice" de pe Samsung Galaxy SIII? happy FUNDA :* (scuze categoria) tongue

3 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Adica tu ii dai comezi de ex. daca tu asculti o melodie tu zici stop melodia se opreste ii zici play melodia incepe sa cante etc

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Nu are rost sa folosesti S-voice daca nu cunosti engleza la nivel mediu.
Aplicatia mi se pare nefolositoare, pentru cei a caror limba nu este engleza.
Si eu am Siri pe iPhone 5s, dar la ce sa-l folosesc? In fiecare sistem mobil de operare, sunt cateva aplicatii care nu-si au rostul pentru tarile care nu ofera suport, de setare a limbii materne.

| Andrei_Mija_1999 a răspuns:

Un fel de siri pentru android cu care poti purta conversatii