| LoLoBlue a întrebat:

Heyy TPU. Paii sa incep cu inceputul, Am un telefon LGk502 si windows 7, vreau sa descarc muzica de pe net pe telefon cu cablul de date, cand bag cablul de date in calculator si la telefon imi apare pe calculator o fereastra cu toate melodiile de pe telefon...Intrebarea mea este cum fac sa descarc muzica? Va rog raspunsuri detaliate, multumesc happy

4 răspunsuri:
| LuisEdward a răspuns:

Dai copy+paste la o melodie din pc apoi merge in computer si unde e telefonul DISK E sau nu stiu care dai paste acolo

| LuisEdward a răspuns (pentru LuisEdward):

*mergi

| LoLoBlue explică (pentru LuisEdward):

Am da pe disk E si imi zice sa bag un CD in calculator...

| LuisEdward a răspuns (pentru LoLoBlue):

Nu stiu ce are. cheama o prietena la tine si spune-i sa te ajute