| Izabella97777 a întrebat:

mi-am luat un telefon samsung GT-S523, la care mi-a dat un cablu de date si un CD.Acum cand vreau sa-mi descarc muzica de pe pc nu pot pentru ca dupa ce introduc cd-ul imi apare meniul telefonului, pe care trebuie sa-l instalezi pe pc(l-am nstalat), am bagat intr-o lista de acolo melodiile, dar dupa ce scot cablul de date nu-mi apar.Va rog help me!:*

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi nu le băga în nici o listă, dacă ai instalat ăla, deschizi folderele telefonului şi acolo o să ai Images, Videos, Sounds, etc... Mergi la folderul din computer unde ai melodiile, dai "copy" la câteva de acolo, apoi mergi înapoi la folderele telefonului şi dai "paste" în folderul Sounds. După ce se copiază, scoţi telefonul şi le cauţi în folderul Sounds...

| Izabella97777 explică (pentru angel74dm):

Am incercat cum mi-ati spus si nu a mers.m-am gandit sa conectez cablul de date la alt telefon tot Samsung si pe acela a mers sa trimt melodii, dar cand l-am conectat pe celalalt(cablul de date e al acestuia)la el nu a mers.ce sa fac?

| angel74dm a răspuns (pentru Izabella97777):

Hmm... Atunci are ceva telefonul... Mai poţi face un lucru: Iei un card de memorie (dacă n-ai îl iei împrumut sau îl cumperi chiar) şi bagi pe el melodiile, apoi le transferi în telefon dacă vrei, dar pot să rămână şi pe card.